Uçar Sürücü Kursu

Uçar Sürücü Kursu

Kapanış saati içinde 49 dk.
Açıklama

Ataşehir şehrinde en yüksek puanlı yerlerden biri olan Uçar Sürücü Kursu, Nicelocal'ın 'Meslek okulları' kataloğu kapsamında hizmet sunar. Müşterilerden 48 puan alan işletmenin ortalama puanı 5. Bu kuruluş şu adreste hizmet sunar: Türkiye, Gedikpaşa Sk. No:12 Kat:3, Küçükbakkalköy Mahallesi Kayışdağı Caddesi.

GPS koordinatları: boylam — 29°6′48.46′′E (29.113461), enlem — 40°58′45.01′′N (40.979167).

Uçar Sürücü Kursu için mesai saatleri: Pt-ct: 10:30 - 19:30. Ek bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.ucarsurucukursu.com.

Kullanıcılar Uçar Sürücü Kursu ile ilgili deneyimleri hakkında düşüncelerini paylaşmak için 'Yorumlar' bölümünde yorumlarını yazabilir.

Adres
Çalışma saatleri
Pt-ct: 10:30—19:30
Resmi web sitesi
Sahibi siz misiniz?

2 fotoğraflar Uçar Sürücü Kursu

Daha fazla fotoğraf yakında geliyor
Nicelocal iş için nasıl çalışır?
Müşteriler çevrimiçi hizmetler arar ve Nicelocal'ı bulur
En zengin profile sahip şirketi seçiyorlar
Bir arama yaparlar ve o şirketle bir servis rezervasyonu yaparlar
Bir yorum yazın Yorumunuzu düzenleyin

Yorumlar hakkında Uçar Sürücü Kursu

5,0
  /  48 puan
Tüm yorumlar 64
Sırala:
  • yağmur g. 21 Kasımin 2021, 7:24 pm
    Yorum
    Uzun zamandır ehliyet almak istiyordum fakat bir türlü cesaret edemiyordum. Arkadaşımın tavsiyesiyle uzakta oturmama rağmen uçar sürücü kursunu tercih ettim. Gül ayşe Hanım, Gürcan Bey ilk simülatöre başladığımda çok destek oldular. Sonrasında ise Abdullah Hoca ile devam ettim gerçekten kendilerine teşekkür ederim. İlk sınavda geçtim. Bence Abdullah hoca ile çalışmasaydım geçemezdim ilk başta manuel yazılmasaydım dedim ama 2 dersten sonra viteste zorlanmamaya başladım. aşırı heyecanlı bir insan – göster
  • Ozkan K. 21 Kasımin 2021, 10:07 am
    Yorum
    Kızım'ın adına yazıyorum bu yorumu; «Uçar Sürücü Kursu'ndan memnun kaldım. Hem direksiyon hem de sınıf içi eğitimleri çok başarılı. Araçlar yeni model. Çalışanlar güler yüzlü ve işlerinde uzmanlar. Bilgileri pratik bir biçimde öğrettiklerinden kolayca akılda kalıyor. Düz vites direksiyon sınavını kendileri sayesinde ilk seferde geçtim. İyi ki onları seçmişim.»
Ortalama puan - 5 referans alınan 64 yorum ve 48 puan