Dentofficial Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Maltepe

Dentofficial Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Maltepe

Açılış saati içinde 8 s. 10 dk.
Adres
Metro:
Çalışma saatleri
Pzt1
09:00—22:30
Sal
09:00—22:30
Çar
09:00—22:30
Per
09:00—22:30
Cum
09:00—22:30
Cmt
09:00—22:30
Paz
Kapalı
Resmi web sitesi
Sahibi siz misiniz?
 • Erişim edinin
 • Bir widget alın
 • Hata bildir
Nicelocal, İşletmeler için nasıl çalışır?
Müşteriler, hizmetleri çevrimiçi arar ve Nicelocal'ı bulur
En zengin profile sahip şirketi seçerler
Bir arama gerçekleştirirler ve hizmet almak için o şirketle rezervasyon yaparlar

Yorumlar hakkında Dentofficial Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Maltepe

4,4
  /  23 puan
Bir yorum yazın Yorumunuzu düzenleyin
Tüm yorumlar 29
Sırala:
 • 5,0
  6 Nisanın 2023, 1:21 pm
  Yorum
  Maltepe zümrüt evler şubesinde buket hanıma dolgu yaptırdım işini çok iyi yapıyor çok beğendim diş yeri olarak tertemiz düzgün insanlar diş için hep gittim yer ama keşke diş temizliğini ücretsiz yapsalar
 • 4 Ocağın 2022, 1:35 pm
  Ön muayene ve röntgen ücretsizdir.
 • 24 Ekimin 2021, 8:49 am
  Fırat Hoca'dan Allah razı olsun aradığım diş doktoru işinin en iyisi
 • 24 Ekimin 2021, 12:27 am
  Geçen hafta kardeşimle beraber Sancaktepe şubesine muayene olmaya gittim. Muayeneden önce doktorlar ve çalışanları gayet ilgiliydi. Hekim Özge hanım özellikle çok ilgilendi ve bize yardımcı oldu. Memnun kaldım.
 • 23 Ekimin 2021, 11:37 pm
  Sancaktepe şubesine gittim. Çok memnun kaldım. Dr. Özge çok ilgili bir insandı. Asistanlar da aynı şekilde çok güler yüzlü ve ilgiliydi. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz
  • 15 Kasımin 2021, 9:54 am
   Merhaba Busenur Karahan, öncelikle pozitif dönüşünüz ve bu yorumu yazmak için zaman ayırmanız sebebi ile çok teşekkür ederiz. Söylediğiniz gibi, bizi ve işimizi asıl geliştiren müşterilerimizdir. Hizmetimizden memnun olduğunuz için çok mutluyuz. Bundan sonraki süreçte de deneyiminizin harika olmasını çok isteriz. Bize önerebileceğiniz, geliştirmemiz gerektiğini düşündüğünüz bir konu var mı?

   Dentofficial Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği,
 • 30 Eylülün 2021, 6:55 pm
  Dr Raif beyden ALLAH razı olsun çok güzel ilgi ve alaka gösterdi dişlerimi yaptı çok memnun kaldım sağolsun varolsun.
  • 30 Eylülün 2021, 9:04 pm
   Merhaba Sato Formen, öncelikle pozitif dönüşünüz ve bu yorumu yazmak için zaman ayırmanız sebebi ile çok teşekkür ederiz. Bizi ve işimizi asıl geliştiren müşterilerimizdir. Hizmetimizden memnun olduğunuz için çok mutluyuz. Bundan sonraki süreçte de deneyiminizin harika olmasını çok isteriz. Bize önerebileceğiniz, geliştirmemiz gerektiğini düşündüğünüz bir konu var mı?

   Dentofficial Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği,
 • 28 Eylülün 2021, 5:36 pm
  Hayatınızda görebileceğiniz en iyi klinik hekimler ve Asistanlar pozitif enerjiye sahip ilgi alaka mükemmel tavsiye ediyorum
  • 28 Eylülün 2021, 5:48 pm
   Merhaba Melek Kuflu, öncelikle pozitif dönüşünüz ve bu yorumu yazmak için zaman ayırmanız sebebi ile çok teşekkür ederiz. Bizi ve işimizi asıl geliştiren müşterilerimizdir. Hizmetimizden memnun olduğunuz için çok mutluyuz. Bundan sonraki süreçte de deneyiminizin harika olmasını çok isteriz. Bize önerebileceğiniz, geliştirmemiz gerektiğini düşündüğünüz bir konu var mı?

   Dentofficial Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği,
 • 24 Ağustosun 2021, 8:06 pm
  Tanıdığımın memnuniyeti ve tavsiyesi üzerine gülüş estetiği yaptırdım. Dt Fırat Bey ilgilendi tüm sorularıma ayrıntılı cevaplar verdi. Hijyen, ilgi, alaka ve muhteşem dişler o kadar memnunumki kendime güvenim geldi. Benim gibi yaptırıcam deyip erteliyorsanız yapmayın özgüven herşeyden önemli.
  • 21 Eylülün 2021, 12:41 am
   Merhaba Atahan Aykır, öncelikle pozitif dönüşünüz ve bu yorumu yazmak için zaman ayırmanız sebebi ile çok teşekkür ederiz. Söylediğiniz gibi, bizi ve işimizi asıl geliştiren müşterilerimizdir. Hizmetimizden memnun olduğunuz için çok mutluyuz. Bundan sonraki süreçte de deneyiminizin harika olmasını çok isteriz. Bize önerebileceğiniz, geliştirmemiz gerektiğini düşündüğünüz bir konu var mı?

   Dentofficial Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği,
 • 24 Ağustosun 2021, 3:15 pm
  After weeks of research of finding the perfect dentist in Turkey, I found that dr. Firat was the one—by seeing other reviews and just by his quick communication straight off the bat. When I arrived he got me in right away and I felt so at ease he knew English perfectly and he didn’t make me feel ridiculous about the state of my teeth. He gave me HOPE. I am a panicky patient and his patience with me was absolutely. I have a lot more work to be done but I wouldn’t go anywhere else. My next trip w – göster
  • 21 Eylülün 2021, 7:56 pm
   Dear Oleg Nasol, I appreciate your feedback. Healthy teeth beautiful smiles for a lifetime.

   Dentofficial Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği,
 • 24 Ağustosun 2021, 2:41 pm
  It was easy to get an estimate and appointment by email with Dr Firat He was able to schedule on short notice and performed the work quickly without causing any pain. I had an inlay and teeth whitening that required multiple visits and there was little or no wait with each appointment. His skills are better than my dentist in the Germany (and Dr. Firat is significantly cheaper). I'll definitely use Dr. Firat if I have any significant dental work needed again.
  • 21 Eylülün 2021, 7:56 pm
   Dear Hector Kurt, I appreciate your feedback. Healthy teeth beautiful smiles for a lifetime.

   Dentofficial Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği,
 • 15 Ağustosun 2021, 10:51 pm
  Dt Raif ve Dt Kübra çok teşekkür ediyorum. Yıllardır çekindiğim korktuğum implant tedavimde ne ağrı ne sızı artık güvenle gülümsüyorum. Hijyen konusunda bu kadar dikkat eden bir klinik daha görmedim.
  • 21 Eylülün 2021, 12:45 am
   Merhaba Gülver Hanım, öncelikle pozitif dönüşünüz ve bu yorumu yazmak için zaman ayırmanız sebebi ile çok teşekkür ederiz. Hizmetimizden memnun olduğunuz için çok mutluyuz. Bundan sonraki süreçte de deneyiminizin harika olmasını çok isteriz. Bize önerebileceğiniz, geliştirmemiz gerektiğini düşündüğünüz bir konu var mı?

   Dentofficial Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği,
 • 15 Ağustosun 2021, 9:52 pm
  Şans eseri girdiğim bir klinikti ama kesinlikle bundan sonra tüm tedavilerimi yaptırabileceğim bir klinik hijyen konusunda gerçekten çok iyiler teşekkür ederim dentofficial ekibine
  • 21 Eylülün 2021, 12:47 am
   Merhaba Kaan İzci, öncelikle pozitif dönüşünüz ve bu yorumu yazmak için zaman ayırmanız sebebi ile çok teşekkür ederiz. Hizmetimizden memnun olduğunuz için çok mutluyuz. Bundan sonraki süreçte de deneyiminizin harika olmasını çok isteriz. Bize önerebileceğiniz, geliştirmemiz gerektiğini düşündüğünüz bir konu var mı?

   Dentofficial Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği,
 • 14 Ağustosun 2021, 8:42 pm
  İşlerinde iyi olan bu diş merkezini yaptırdığım dolgulardan çok memnunum güler yüzleri ve kibar davranışları için teşekkür ediyorum vede herkeze tavsiye ediyorum
  • 21 Eylülün 2021, 12:50 am
   Merhaba Ilgın İzci, öncelikle pozitif dönüşünüz ve bu yorumu yazmak için zaman ayırmanız sebebi ile çok teşekkür ederiz. Hizmetimizden memnun olduğunuz için çok mutluyuz. Bundan sonraki süreçte de deneyiminizin harika olmasını çok isteriz. Bize önerebileceğiniz, geliştirmemiz gerektiğini düşündüğünüz bir konu var mı?

   Dentofficial Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği,
 • 14 Ağustosun 2021, 12:41 pm
  Tavsiye üzerine DT. FIRAT TOKTAMIŞOĞLU hocanın hastası olarak tedaviye başladım. Hocanın el hafifliğinin yanı sıra literatürlük 20 lik dişimi çok kısa bir sürede çekti. Yıllardır diş yapım yüzünden doktor doktor gezen biriydim artık kliniğimi buldum kesinlikle tavsiye ederim.
  • 21 Eylülün 2021, 12:51 am
   Merhaba Gizem Hanım, öncelikle pozitif dönüşünüz ve bu yorumu yazmak için zaman ayırmanız sebebi ile çok teşekkür ederiz. Söylediğiniz gibi, bizi ve işimizi asıl geliştiren müşterilerimizdir. Hizmetimizden memnun olduğunuz ve bizi tavsiye ettiğiniz için çok mutluyuz. Bundan sonraki süreçte de deneyiminizin harika olmasını çok isteriz. Bize önerebileceğiniz, geliştirmemiz gerektiğini düşündüğünüz bir konu var mı?

   Dentofficial Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği,
 • 14 Ağustosun 2021, 12:38 pm
  Gerçekten hastayla iyi ilgileniyorlar hepsi işinin ehli Fırat hocama teşekkürler
  • 21 Eylülün 2021, 12:51 am
   Merhaba Gülsen İzci öncelikle pozitif dönüşünüz ve bu yorumu yazmak için zaman ayırmanız sebebi ile çok teşekkür ederiz. Bundan sonraki süreçte de deneyiminizin harika olmasını çok isteriz. Bize önerebileceğiniz, geliştirmemiz gerektiğini düşündüğünüz bir konu var mı?

   Dentofficial Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği,
 • 28 Nisanın 2021, 3:28 pm
  Covid hijyen konusunda sifir desem yeridir. Ticarethane hizmet algısı yok
  Parayı alıp yapalı. Gitsin modu bana denk gelen Dr diğerleri nasıl????
 • 13 Nisanın 2021, 4:21 pm
  Bugün ilk gün hevesiyle kabul edildiğim işten ağlayarak çıktığım yer olur kendisi. Fırat Bey'in diş hekimi asistanlığı meslek tanımında çay kahve götürme, onun arkadaşları ile yediği masayı toplama ve çöplerini atma da var anladığım kadarıyla. Çay kahve temizlik için çalıştırdıkları hanımın hasta olması sebebiyle işe gelemeyeceği bu birkaç günlük süreçte de bunu devam ettireceğinin apaçık ortada olması ile çözümü ilk günden hevesi gururu kırılmış olarak ayrılmakta buldum. Hastalara iyi davranıyo – göster
 • 23 Şubatın 2021, 9:29 am
  Kesinlikle kimseye tavsiye etmem. Sapasağlam 20'lik dişim için çekilmesi lazım dediler. Eşimin ve kardeşimin dişlerini kanal tedavisi diye parasını peşin alıp tedavi sürecini uzatıp enfeksiyon ve acıya neden olup mahvettiler.
 • 25 Aralığın 2020, 10:57 am
  Ben 2 hafta önce Maltepe Subelerinden Eda hanima Kanal tedavisi ve dolguya basladim. Halen islemlerim devam ediyor. Cok memnunum. Yasi kucuk ama isinin ustasi
  • 21 Eylülün 2021, 1:00 am
   Merhaba Killa Yelo, öncelikle pozitif dönüşünüz ve bu yorumu yazmak için zaman ayırmanız sebebi ile çok teşekkür ederiz.Hizmetimizden memnun olduğunuz için çok mutluyuz. Bundan sonraki süreçte de deneyiminizin harika olmasını çok isteriz. Bize önerebileceğiniz, geliştirmemiz gerektiğini düşündüğünüz bir konu var mı?
 • 3 Aralığın 2020, 4:53 pm
  Ağız ve diş sağlığınızı azıcık düşünüyorsanız, asla burayı tercih etmeyin. Sanki polikliniğe değil, esnaf odasına gittik, kibirli ve işten anlamaz erkek hekimlerle dolu. Asla tavsiye etmiyorum.
Bu sayfadaki bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve tıbbi tavsiyenin yerine geçmez. Sağlık uzmanınıza danışın!
Ortalama puan - 4,4 referans alınan 29 yorum ve 23 puan