Op. Dr. Arzu Öz

Op. Dr. Arzu Öz

Adres
Metro:
Resmi web sitesi
Sahibi siz misiniz?
 • Erişim edinin
 • Bir widget alın
 • Hata bildir
Nicelocal, İşletmeler için nasıl çalışır?
Müşteriler, hizmetleri çevrimiçi arar ve Nicelocal'ı bulur
En zengin profile sahip şirketi seçerler
Bir arama gerçekleştirirler ve hizmet almak için o şirketle rezervasyon yaparlar

Yorumlar hakkında Op. Dr. Arzu Öz

5,0
  /  18 puan
Bir yorum yazın Yorumunuzu düzenleyin
Tüm yorumlar 18
Sırala:
 • 5,0
  6 Aralığın 2022, 4:41 pm
  Yorum
  Merhaba
  Dr Arzu hanımın Enerjik olması ameliyatda çaba göstermesiyle en iyi doktorlardan biri olarak görüyorum.
  Şuan burnunun rahat nefes alması ve estetik olarak çok iyi başarılı oldu. Dr.Arzu hanım ELİ ÖPÜLESİ DOKTORLARDAN biridir.
 • 2 Şubatın 2023, 10:05 am
  Arzu Hocam mesleğini hakkıyla yapan, hem yetişkinlerle hem de çocuklarla iletişimi üst düzey olan bir doktordur. Çocuğumuz doktor muayenelerinden korkuyordu. Ama Arzu Hocamın muayenelerine gelirken korkmadan gelmeye başladı. İyi ki var
 • 7 Aralığın 2022, 2:15 pm
  Sevgili doktorum yaklaşık üç sene önce burun ameliyatımı yaptı çok memnunum kendisine teşekkür ediyorum..
 • 25 Kasımin 2022, 7:20 pm
  Dünyanın en alakalı ve en ilgili doktoru gidince ne demek istediğimi çok daha iyi anlayacaksınız teşekkürler
 • 14 Ekimin 2022, 5:27 pm
  Çok nazik ve ilgili bir doktor. Tüm sorularıma ayrıntılı cevap verdi. En önemlisi güleryüzü.
 • 21 Eylülün 2022, 1:09 pm
  Çekince ve kaygılarla gittiğim muaynede, dr. arzu hanım konka sorunu ve septum eğriliği sebebiyle cerrahi operasyon önermişti.
  Bu konudaki tüm çekincelerimi sorularımı güven verecek şekilde cevapladı. Sağlığımı önplanda tutarak estetik kaygılarda ise doğala en yakın müdahalelerle sağlıklı bir nefese kavuşturmuş kişidir kendisi beni.

  Çok teşekkürler.
 • 23 Ağustosun 2022, 7:47 pm
  Şiddetli kulak ağrısı şikayetiyle gece 23.00 civarı gittiğimiz Medient kbb tıp merkezinin en iyi doktorlarındandır. Acil müdahalesi; tavrı; mesleki bilgisi harika bir doktor arzu hanım. Tedavi süreci ve kontrol sürecinde de kendisinden çok memnun kaldık. Tavsiye ederiz.
 • 1 Temmuzun 2022, 10:28 pm
  Merhabalar, ameliyattan fena halde korkan beni ikna etmeyi başaran içimi rahatlatan tek doktordur sevgili hocam Arzu Öz.
  Dört doktor gezdim ve iyi ki kendimi kendisine emanet etmişim. Alerjik bir durumum söz konusuydu. Sol taraf kemik eğriliğinden dolayı nefes almam çok sıkıntılıydı. Ameliyat oldum ve inanın bir gram morarma yaşamadım ve hatta ikinci haftamda tatilime gittim. Kemik eğriliğimi düzeltmişkende burun kemer törpümü yaptı ve çok doğal bir buruna sahip olduğumu düşünüyorum. Çevremdeki
  – göster
 • 19 Martın 2022, 9:34 pm
  Arzu hanım benim nezlimde çok başarılı bir hekimdir. Kızımın işitme problemi var idi bir çok hekime gittik, fakat çözüm bulamadığımız gibi uyarilmadigimiz için gerçek tedavi konusunda da neredeyse geç kalıyorduk. Arzu hanıma muayene olduktan sonra doğru bir teşhis ile geniz eti ameliyatı ve tüp takılması sonucu kızımın işitme problemi ortadan kalktı. Arzu hanıma ve güler yüzlü, ilgili ekibine de teşekkür ediyorum.
 • 9 Ocağın 2022, 11:52 am
  Adını 'ölümcül kulak ağrısı' koyduğum o ağrıyı oracıkta tedavi etti. Kapıdan çıkarken mis gibi çıktım. Elleri dert görmesin. Karşısına hep iyi insanlar çıksın.
 • 24 Ekimin 2021, 12:35 pm
  3.5yaşındaki oğlumun kulağında sıvı birikmesi nedeniyle her hafta ziyaret ettiğimiz muhteşem doktorumuz okadar güler yüzlü hem nazik ve hiç korkutmuyor oğluma bakarken muayene ederken okadar naif davraniyorki Bir anne Şevkati gibi hiç korkmadan muayenesi ni oluyo oğlum iyiki tanimişiz ıyıkı varsınız hocam ellirnize sağlıklı
 • 20 Temmuzun 2021, 12:00 am
  Her zaman kurtarıcımız ….
 • 28 Nisanın 2021, 8:54 pm
  Çok kbb doktoru gördük. Empatisi yüksek, iyi dinleyen, güleryüzlü ve doğru tedavi uygulayan bir başka kbb hekimi görmedik. Eksik olmasın.
 • 10 Nisanın 2021, 12:17 pm
  Arzu hanım, eşimin nefes alamama problemi sebebiyle kendisine deviasyon ameliyatı ve konka işlemi yaptı. muayene esnasında detaylı ve samimi bir şekilde bilgilendirmesinden, ameliyat öncesi ve sonrasındaki ilgisinden çok memnun kaldık. Şu an eşim rahat bir şekilde nefes alabiliyor. Operasyona karar verdiğimizden ve Arzu hanımı tercih ettiğimizden dolayı çok memnunuz.
 • 9 Nisanın 2021, 1:53 am
  Gece şiddetli kulak ağrısıyla ağlaya ağlaya gittim acile Op.Dr.Arzu ÖZ ilgisi,güleryüzü,anlayışı ve tedavi yöntemiyle gerçekten derdinize derman olucak bir doktor.Çok memnun kaldık..Tavsiye ederim..
 • 23 Eylülün 2020, 10:46 pm
  İlgisinden memnun kaldık. Çok kibar naif bir hanımefendi idi. Gösterdiği alakasından dolayı teşekkür ederiz.:)
 • 12 Haziranin 2020, 6:35 pm
  Dr arzu hanıma kızım vertigo olduğu için gittik iykide gitmişim kızımin ilaç alerjisi var alerjik reaksiyonları çok fazla böyle olunca tedirginlikle gidiyorum doktora fakat arzu hanım çok tecrübeli bir doktor hiç sorun yaşamadan 1 haftada normal yaşamımıza döndük güler yüzü hastasıyla ilgisi heleki konu çocuk olunca çok hassas iyiki varsınız doktor hanım çok teşekür ederim emekleriniz için
 • 27 Mayısın 2020, 2:35 pm
  Bıldıgım tanıdığım en iyi doktor. ️ Hep dardımıze derman bulmuştur.
Bu sayfadaki bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve tıbbi tavsiyenin yerine geçmez. Sağlık uzmanınıza danışın!
Ortalama puan - 5,0 referans alınan 18 yorum ve 18 puan