Özel Klinik Acıbadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Klinik Acıbadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Açılış saati içinde 11 s. 1 dk.
Adres
Metro:
Çalışma saatleri
Pzt1
10:00—19:00
Sal
10:00—19:00
Çar
10:00—19:00
Per
10:00—19:00
Cum
10:00—19:00
Cmt
10:00—19:00
Paz
Kapalı
Resmi web sitesi
Sahibi siz misiniz?
 • Erişim edinin
 • Bir widget alın
 • Hata bildir
Nicelocal, İşletmeler için nasıl çalışır?
Müşteriler, hizmetleri çevrimiçi arar ve Nicelocal'ı bulur
En zengin profile sahip şirketi seçerler
Bir arama gerçekleştirirler ve hizmet almak için o şirketle rezervasyon yaparlar

Yorumlar hakkında Özel Klinik Acıbadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

4,4
  /  37 puan
Bir yorum yazın Yorumunuzu düzenleyin
Tüm yorumlar 40
Sırala:
 • 5,0
  15 Martın 2023, 3:47 pm
  Avantajlar
  5 alta,5 üste 10 implant ve 24 porselen diş yaptırdım. Bana söylenen süre içerisinde tedavim tamamlandı ve çok memnunum.Başta doktorum Efe Yangıner olmak üzere, tüm ekip arkadaşlarına, guleryüzlü personeline,Mehmet beye,Gizem hanıma, Ayşegül hanıma çok teşekkür ediyorum.Herkese tavsiye edebileceğim bir sağlık kuruluşu.
 • 23 Kasımin 2022, 1:20 am
  Yaklaşık bir ay önce şiddetli diş ağrım için gittiğim klinikte 1 tane dişime dolgu yapıldı ve diğer tedaviler yazıldı aslında hepsini tek tek yaptıracaktım fakat yaptıkları dişimin ağrısı dahi geçmedi ve ben dişim sanki hiç yapılmamış gibi hala aynı ağrıyı çekiyorum.
  Bugün kendilerine dönüş yaptım tekrar aynı dişime bakmalarnı ağrımın geçmediğini söyledim telefona cevap veren arkadaş bugün doktor hanım 18.00 da müsait ama sadece kontröl eder işlem yapamaz dedi şaka gibi ağrım devam eden ve yapam
  – göster
 • 31 Ekimin 2022, 3:05 pm
  Dolgum kırıldığı için Doktor Dilara Hanım'a gittim. Porselen dolgu yapmazsak hemen kırılacağını porselen dolgu ile kırılma ihtimalinin çok düşük olduğunu söyledi. İlk seferde de porselen dolguyu takarken kırıldı. Yeniden yaptırdılar ve şuan tam bir ay sonra dolgu tekrar kırıldı üstelik öyle fındık kabuğu kırma ve ya ona benzer sert birşey de yemiyorum. O tarafla yerken ekstra dikkat ediyorum.
  Dolguyu taktıktan sonra diş etimde iki hafta şişlik oldu. Yapılan dolgu da çok sivri geliyordu. Bir kaç
  – göster
 • 28 Ekimin 2022, 3:52 pm
  Güleryüzlü ve sıcak karşilamanız ve çözümsel yaklaşımınız için teşekkürler. Bundan sonraki adresim.
 • 27 Ekimin 2022, 3:36 am
  I have tried to contact about my garuntee after they left me waiting a week before starting any treatment then told me I had to have gum treatment which I stayed another week it's nearly a year later I still have sensitive teeth they won't reply all together I had to stay 3 weeks and they put in the teeth the night before I went home and I said I wasn't happy with them so didn't pay the remainder of 60 euro and they refuse to fix them for me I will be continue to try solve this problem but I wou – göster
 • 5 Temmuzun 2022, 11:15 pm
  Özel sağlık sigortası yönlendirmesiyle dış taşı temizliğine gittim adini bilmediğim doktor hanim öyle bir iğne yaptı ki hayatımda hiçbir diş doktoru bu kadar canımı acitarak uyusturmadı,hala çenem o kadar acıyor ki,keşke gitmeseydim dedim
 • 23 Haziranin 2022, 3:54 pm
  2 gündür çektiğim diş ağrısının tarifi yoktu. Gittiğim ilk üç klinikte 1 gün sonrasına randevu verince umutsuzca kliniğinize girdim. Fakat karşılayan arkadaşlar güler yüzleriyle hemen konuyu anlayıp gerekli yönlendirmeleri yaparak Doktor Aysel hanıma teslim ettiler. İnsana, hemen verdiği güven duygusunun nedenini anesteziye başladığında anladım. O sevimsiz iynenin en küçük acısını hissettirmedi. Gerekli işlemi yapıp klinikten ayrılmam çok kısa sürdü. Kliniğinize, çalışanlarınıza ve Dr Aysel hanı – göster
  • 23 Haziranin 2022, 1:49 pm
   Memnuniyetiniz bizi mutlu ve motive etti Mehmet bey, Ailenizle birlikte sağlıklı mutlu günler dileriz
 • 9 Haziranin 2022, 2:24 pm
  özel sağlık sigortası ile hiç tanımadığım;
  bir yere gittim personelinizin güler yüzü ve karşılaması çok iyi teşekkür ederim.
  Diş Doktoru Aysel hanım size ne kadar teşekkür etsem az genel kontrol ve diş temizliği işlemi yapıldı ellerinize sağlık çekilen röntgen sonucundaki bilgilendirmesi anlatması gerçekten yönlendirmesi güzel bir dille anlatması muhteşem ilginiz için çok ama çok teşekkür ederim. Temiz ve hijyenik bir yer kesinlikle tavsiye edilir.
  • 9 Haziranin 2022, 2:37 pm
   Memnuniyetiniz bizleri mutlu ve motive etti Saadet hanım olumlu değerlendirmeniz için teşekkür eder, sevdiklerinizle birlikte sağlıklı huzurlu günler dileriz.
 • 28 Martın 2022, 12:50 pm
  Başta Efe Hocam olmak üzere tüm çalışanlara sonsuz teşekkür ediyorum. Hijyenik ortam profesyonel ekip
  • 28 Martın 2022, 1:02 pm
   Memnuniyetiniz bizleri mutlu ve motive etmiştir Uğur bey. Değerlendirmeniz için teşekkür eder, sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ömürler dileriz.
 • 28 Şubatın 2022, 12:03 pm
  Sağlık sektöründeyim. Gerçekten gördüğüm en kötü ve ilgisiz yer. Bir süre önce 2 kez randevu alıp annemi götürdüm, yanlış yönlendirme ve bunun yanında UNUTTUK BİZ diye hem hekimlerin hem danışmanın gülünç yaklaşımı oldukça komikti. Hem randevuyu hem de hekim ile görüşmeyi unuttuk, biz telefonla arayacağız onun yönlendirmesi ile de size yardımcı olup operasyonu yapacağız dendi. Daha fazla bir şey söylemek istemiyorum, kimse gitmesin.
 • 4 Şubatın 2022, 4:35 pm
  Dilşad Hanım’ın ilgi ve alakasına teşekkür ediyorum. Çok memnun kaldım. Güler yüzle karşıladığınız için de ayrıca teşekkürler.
  • 23 Haziranin 2022, 1:50 pm
   Memnuniyetiniz bizi mutlu ve motive etti Ahmet bey, Ailenizle birlikte sağlıklı mutlu günler dileriz
 • 4 Şubatın 2022, 3:46 pm
  Klinikte ki çalışanlar gerçekten çok ilgili. Doktorum Aysel Yavaş hanıma ve özellikle sıcak karşılamasıyla benimle ilgilenen Dilşad Polat hanıma güler yüzlülüğü için ayrıca teşekkürü borç bilirim.
  • 4 Şubatın 2022, 3:59 pm
   Memnuniyetiniz bizleri mutlu ve motive etmiştir Kaan bey. Bu güzel değerlendirmeniz için teşekkür eder, sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ömürler dileriz.
 • 3 Şubatın 2022, 10:27 pm
  Yeğenim 7 yaşında. Bu hastaneden hizmet almak için gitti. Çocuklara göre bir yer kesinlikle değil. Kendilerince süre koyuyorlar. İşlem hemen bitsin diye aneztezi önerisinde bulunup kabul etmeyince de iğneyi çıkartıp çocuğu korkutarak zaman kaybı yaşatıp süreniz dolmuştur deniliyor. Böyle bir yerde uygulanan yöntem çocuklar için kötü bir deneyim. Uslüp ve tavır inanılır gibi değil..
  • 4 Şubatın 2022, 1:11 pm
   Merhabalar Burcu hanım, bahsettiğiniz konuya tanıklık bile etmeden, size anlatılan kadarıyla yorumda bulunup taraf olmanız doğru değildir. Dilerseniz bahsi geçen olayı birde bizden dinleyin, yada yerini bile bilmediğiniz bir işletmenin hakkında lütfen yorum yapmayın! Çünkü öyle olmadı.
 • 31 Aralığın 2021, 12:38 pm
  İlgi,
  samimiyet,
  iş disiplini,
  güleryüz ile harika bir hasta doktor ekip ilişkisi olan; diş sorunları ile kapısından girilip gülümseyerek çıkılacak klinik…aydın gençlerle dolu bu ekibe sonsuz teşekkürler mutlu başarılı yıllar dilerim.
  • 31 Aralığın 2021, 12:41 pm
   Memnuniyetiniz bizleri mutlu ve motive etti
   Çok teşekkür ederiz
 • 25 Aralığın 2021, 12:44 pm
  Fena çakal bir yer!
  Diş temizletmeye gittim, bir cila süreceğiz ister misiniz diyerek hiç bir işlem yapmadan 200TL ücret çıkartan ve fatura istediğimde de 15 dk da anca alabildiğim hizmetinden de memnun kalmadığım kesinlikle tavsiye etmediğim bir kliniktir.
  • 4 Şubatın 2022, 3:17 pm
   Merhabalar Ömer bey, her ne kadar yorumdaki ifadeleriniz öyle olmasa da yapıcı ve saygılı eleştirilere daima açık olduğumuzu belirtmek isteriz, maksimum hasta memnuniyeti odaklı bir işletme olarak sizlerle iletişime geçip açıklamamızı yaptık, mutabık kaldık. Söz konusu rahatsızlığınız alınan ücret ise geri iadesi için bize iban bilgisi paylaşınız. yada illa tecrübenizi paylaşmak istiyorsanız da ‟çakal işletme” ifadesini kullanmayarak yorumunuzu güncelleyin. Aksi halde hakaret içeren bu benzetmen – göster
 • 2 Kasımin 2021, 8:10 pm
  Şimdiye kadar gittiğim en iyi hizmet veren ve Güler yüzlü personeli olan bir yer diyebilirim. Özellikle Aysel hanım olmak üzere herkes ilgili ve güzel insanlar. Sakın bir yıldız verenlere aldanmayın gidip kendiniz görün derim
  • 3 Kasımin 2021, 1:19 pm
   Memnuniyetiniz bizleri mutlu ve motive etti Doğukan bey. Ailenizle birlikte sağlıklı, mutlu günler diler, teşekkür ederiz.
 • 17 Temmuzun 2021, 9:10 pm
  Sigortadan diş taşı temizliği için gittik, sadece detetraj yapılacağını ayrıca üstüne cila için 200 TL istediler. Diş taşı temizliği içinde cila olmazsa olmazı dediler, sonuç olarak tamamen hastaları müşteri olarak görüp para toplamaya çalışan bir müessese, asla tavsiye etmiyorum.
  • 4 Şubatın 2022, 3:57 pm
   Merhabalar Afşin bey, öncelikle sigortanızla yapılan anlaşma gereği işlemin sağlık, yani tedavi kısmını kapsayan diş taşlarınızı başarıyla temizledik ve pürüzlenen kısımlara müdahale ettik. Fakat; poliçenizin kapsam dışında bıraktığı, leke giderilmesi yani kozmetik açıdan yapılan uygulamamız hakkında da sizi bilgilendirdik. Bahsi geçen işlem, beraber yapılırsa çok daha başarılı olur diyerek kararı size bıraktık.

   Kaldı ki sizler bu ek hizmeti bizden almamış görünüyorsunuz, yani işlemin ne işe ya
   – göster
 • 23 Haziranin 2021, 7:39 pm
  Kapıdan girdiğiniz andan itibaren çok güzel ilgileniyorlar. Mükemmel ekip mükemmel koordinasyon. Tedavi koltuğu korkumu hekimleriniz sayesinde yendim. İmplant tedavim için öncelikle Dt.Efe YANGINER hocama sonra tüm ekibe teşekkürlerimi sunarım:)
 • 10 Haziranin 2021, 2:32 pm
  Diş taşı temizliği için gittim, 5 dakika civarında sürdü biz dış taşında, gülüş estetiğinde kullanılan bişey sürüyoruz bununda fiyatı 200 TL dediler. Halen dış taşım duruyor,
 • 8 Mayısın 2021, 4:43 pm
  Dün Özel Klinik Acıbadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde ilk implantım için tedaviye başladık. Bu konuda çok uzun yıllar korktuğum için tedavi olmak istememiştim. Ancak dişin boşluk kısmı epey inceldiği için bir an önce başlamak gerektiğini söyledi doktorum. Tedavi günü geldiğinde hala çok stresliydim. Ekipteki herkes teker teker benimle konuşup beni rahatlattı. Bu konuda gerçekten minnetarım. Şu ana kadar 24 saat geçti, en ufak bir şikayetim olmadı. Ağrım, sızım olmadı. 3 aylık dinlenme sür – göster
  • 9 Mayısın 2021, 4:47 pm
   Pınar hanım, Klinik Acıbadem olarak sizlere hizmet vermekten ve mermer ailesini tanımaktan çok memnunuz. Güzel sözleriniz ve kanaatleriniz bizleri mutlu ve motive etti. Çok teşekkür ederiz. Sağlıcakla kalın
Bu sayfadaki bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve tıbbi tavsiyenin yerine geçmez. Sağlık uzmanınıza danışın!
Ortalama puan - 4,4 referans alınan 40 yorum ve 37 puan